Analı Sigorta

İhtiyaç duyduğunuz tüm sigorta hizmetleri
Analı Sigorta'da


Card image cap

Sigortacılık ilkelerine ve kurumsal değerlerimize bağlı olarak; en iyi, en hızlı, en doğru ve en sorunsuz hizmeti vermek, deneyimli çalışanlarımızla sektörümüzün örnek, güvenilir ve saygın kuruluşu olmak misyonumuzun temel taşlarını oluşturmaktadır.

Acente özel indirimleri, teknik ve hasar konusunda uzman personelimizle satış sonrası müşteri memnuniyeti, sigorta danışmanlığı, ücretsiz hizmetlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ise iş hayatımızdaki yaşam biçimimizdir.

Etik değerler ışığında değerli müşterilerimize kaliteli ve etkili, müşteri odaklı hizmet anlayışını sunmak vazgeçilmez hedefimizdir. Güçlü finansal yapımızla sigortalılarımızın bize ihtiyaç duyduğu her an onların yanında olarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlamayı her zaman görev biliriz.

A’dan Z’ye tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün yelpazemiz ile her zaman bu görevi layıkıyla yerine getiririz. En Full Teminatlı Poliçelerinizi, En Ucuz Ekonomik Primle, En Uygun Ödeme Koşulları ile Müşterilerimize Sunmak en önemli İlkemizdir.

Temel Değerlerimiz


  • Etik

  • Hukuk

  • Doğruluk

  • Şeffaflık

  • Dürüstlük

  • Müşteri Memnuniyeti

Temel değerlerimizden, asla taviz vermeden, Türkiye’de sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak, sigorta ürünü seçimlerinde, konusunda uzman kadrosu ile daima maksimum hizmeti siz değerli müşterilerimize minimum prim ile verebilmektir.

Vizyonumuz


Sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir acente olmaktır.