Card image cap

İşyeri Sigortası


Soma'nın en köklü sigorta acentesi Analı Sigorta olarak, tüm işyeri sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak işyeri sigortası çözümleriyle sizlere güvence sağlıyoruz. İşyeri Sigortası ile ilgili merak ettiğiniz ve ihtiyacınız olan tüm bilgiler öncü hizmetlerin adresi Analı Sigorta’da.

Neden İşyeri Sigortası Yaptırmalısınız ?

Ülkemizde KOBİ ve işyerleri için sigorta güvencesi yaşamsal öneme sahiptir. Bu işletmeler, piyasadaki olumsuz gelişmeler ve ekonomik krizlerin yanısıra çeşitli afetler, beklenmeyen olaylar, hasarlar ve kazalar karşısında da varlıklarını yine çok hızlı ve kolayca yitirebilmektedirler. Bu nedenle, işyerleriniz için sigorta güvencesi, iç ve dış piyasada etkin ve güçlü bir şekilde yer almanızın temel dayanaklarından biridir. Analı Sigorta olarak sunduğumuz işyeri sigortası ürünlerimizden yararlanarak geleceğe güvenle bakabilirsiniz.

analı-sigorta-trafik-sigortası

İşyeri Sigortası

İşyerinde güvenle ve huzurla çalışmak işyeri paket sigortası yaptırmakla mümkündür. Analı Sigorta olarak bu ürünümüz; işyeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak işyerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş güvenceyi sunar.

İş yerlerindeki mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınız Analı Sigorta’nın en ekonomik çözümle size sunduğu işyeri paket sigortası ürünüyle güvence altında.